Partnerzy

  Marbud Sp. z o.o. |Stargardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane „MARBUD” Sp. z o.o. jest firmą od wielu lat działającą na rynku budowlanym. SPB „MARBUD” Sp. z o.o. w swoich strukturach podzielone jest na dwa profile działalności:
Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych związanych ze wznoszeniem nowych obiektów, remonty istniejących budynków oraz działalność developerska polegająca na budowie obiektów przeznaczonych na sprzedaż oraz wynajem.
  4Stol | Firma 4STOL poswtała dzięki kooperacji dwóch firm posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji i handlu meblami oraz materiałami dla stolarstwa. Chcielibyśmy zaoferować naszym klientom możliwość indywidualnej aranżacji mebli on-line. Naszym celem jest zapewnienie takich narzędzi, któe pozwolą na stworzenie i zamówienie mebli, które zaspokoją gusta i potreby nawet najbardziej wymagających klientów.
  GBS Bank | GBS Bank od przeszło 67 lat jest liderem w północno-zachodniej Polsce. Współpracując z największym zrzeszeniem – Grupą BPS, realizuje duże projekty finansowe. Cały czas zdobywa nowe rynki i nowe doświadczenia. Posiada kompetentnych i doświadczonych pracowników. Buduje trwałe więzi oraz efektywną współpracę z klientami, partnerami i pracownikami. Przynosi zysk swoim udziałowcom. Działaniom GBS Banku przyświeca filozofia oparta na tradycyjnej bankowości oraz bezpiecznej, zrównoważonej polityce zarządzania ryzykiem, umiejętnie łączoną z podążaniem za oczekiwaniami rynku i współczesnego klienta. Bank mając świadomość szczególnej roli, jaką pełni w życiu gospodarczym i społecznym regionu, działa w oparciu o ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. Wierzę, że wszystko można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy, mam wewnętrzny kod, który każe liczyć wyłącznie na siebie, rodzinę i współpracowników - tak mówi Zbigniew Wielgosz, prezes zarządu GBS Banku.
  TECHNOLOG | Firma Technolog istnieje od 1994 roku na rynku polskim. Od początku swojej działalności postawiliśmy na wysoką jakość produktów poprzez szeroką współpracę z firmami polskimi i zagranicznymi. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszymi produktami odbiorców polskich jak i zagranicznych cały czas poszerzamy nasz asortyment. Współpraca z pośrednikami stolarki otworowej pozwala nam na dogłębne i szybkie sprecyzowanie potrzeb naszych klientów. Potrafimy uważnie wsłuchiwać się w oczekiwania naszych obecnych i przyszłych odbiorców.
  KUCA Sp. z o.o. | Nasza firma należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce. Długoletnia i aktywna obecność na rynku przyczyniała się do poszerzenia zakresu działalności o produkcję m.in. specjalistycznych naczep niskopodwoziowych oraz zbiorników różnego typu i przeznaczenia. Spółka świadczy również usługi z zakresu budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej, remontów obiektów kolejowych oraz prac stoczniowych.
  Alu-pol | Produkujemy elementy maszyn i urządzeń, oraz inne elementy według ustalonych z klientem norm i parametrów technologicznych. Współpracujemy z zakładami produkcyjnymi z terenu całej Polski, Europy. Dwie trzecie naszych wyrobów jest kierowana na eksport. Naszymi odbiorcami są klienci z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Danii, Włoch i Szwecji. Nasze doświadczenie i szybkie terminy realizacji zamówień zapewniają naszym klientom satysfakcję ze współpracy.
  Metalik | W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę markowych produktów uznanych firm. Posiadamy w ciągłej sprzedaży: piece gazowe , gazowe podgrzewacze wody , piece olejowe , piece elektryczne , kotły na paliwa stałe , zasobniki , podgrzewacze , bufory , elektryczne podgrzewacze wody , grzejniki , systemy spalinowe , pompy ciepła , systemy ogrzewania podłogowego , rury i kształtki miedziane , systemy solarne oraz wiele innych produktów z zakresu techniki grzewczej.
  Najda Consulting | Firma Najda Consulting działa od 2004 roku na rynku usług konsultingowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej kadrze specjalistów mamy na swoim koncie szereg pomyślnie zrealizowanych projektów oraz pozyskanych dotacji z Unii Europejskiej, których łączna wartość przekroczyła kwotę 300 816 908,70 PLN. Natomiast wartość projektów które zostały powierzone naszej firmie do zrealizowania wyniosła 629 226 698,50 PLN. Zrealizowanie tak wielu medialnych i ważnych dla społeczności projektów przez naszą firmę pozwoliło przyczynić się do rozwoju bardzo wieli samorządów gminnych oraz przedsiębiorstw.
  PESTA | Firma PESTA powstała w grudniu 1999 roku. Od początku zorientowana była na dystrybucję olejów, smarów i akcesoriów motoryzacyjnych. Z biegiem czasu, ze średnich rozmiarów hurtowni, PESTA 2 Mirosław Rybkowski zmieniła się w przedsiębiorstwo, posiadające duże zaplecze magazynowe, znacznie bogatszy asortyment towarowy oraz działające na różnych płaszczyznach. Docieramy do odbiorców kilku województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, a od 2010 roku również wielkopolskiego i pomorskiego.
  ZPS Sp. z o.o. | Celem Spółki jest projektowanie i wytwarzanie wyrobów w oparciu o najwyższe standardy oraz aktualnie obowiązujące akty prawne, przepisy branżowe oraz normy. Spółka dysponuje odpowiednim zapleczem przemysłowym i dużym potencjałem wytwórczym. Chcemy, aby wyprodukowane przez nas pojazdy kolejowe w pełni satysfakcjonowały klientów i użytkowników. Naszymi atutami są: profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionych pracowników a priorytetami – dalszy rozwój oraz zadowolenie klientów i ich dobra opinia o nas.
  STAN-LED | Firma zajmuje się budową układów torowych wszelkiego typu i budową dróg o nawierzchni niebitumicznej wraz z robotami towarzyszącymi, budową przepustów. „STAN – LED” jest partnerem takich przedsiębiorstw jak: Lasy Państwowe, TORKARSSON, Zakład Linii Kolejowych w Szczecinie, ATE, ENERGOPOL, POL-AQUA, EUROVIA.
  FPK | Fundusz Poręczeń Kredytowych w Stargardzie Szczecińskim Sp. z o.o. utworzony został w sierpniu 2005 roku. Celem jego działania jest ułatwienie dostępu mikro, małym i średnim przedsiębiorcom prowadzącym działalność na terenie Powiatu Stargardzkiego do kapitału zewnętrznego, w postaci kredytów i pożyczek. Umożliwia to ich rozwój oraz stwarza warunki do tworzenia nowych, trwałych miejsc pracy. Działalność Funduszu nie jest skierowana na osiąganie zysków, przez co koszty uzyskania poręczenia są stosunkowo niewielkie.