Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego

Najnowsze wpisy

Zamówienie publiczne

Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. ogłasza II przetarg na realizacje kompleksowej modernizacji energetycznej budynku biurowego SARL w Stargardzie przy ul. Pierwszej Brygady 35 - w części dotyczącej dostawy i montażu elektronicznych podzielników kosztów ogrzewania z odczytem radiowym wraz z wykonywaniem odczytów rocznych i dokonywaniem rozliczeń kosztów zużycia energii cieplnej.

Pełna treść ogłoszenia: CZYTAJ

Załączniki:

Rozstrzygnięcie:

UWAGI DO OGŁOSZENIA:

ODWOŁANIA:

ZMIANY:

PYTANIA:

WYJAŚNIENIA:

 1. Zamówienie publiczne
 2. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. ogłasza przetarg na realizacje kompleksowej modernizacji energetycznej budynku biurowego SARL w Stargardzie przy ul. Pierwszej Brygady 35 - w części dotyczącej dostawy i montażu elektronicznych podzielników kosztów ogrzewania z odczytem radiowym wraz z wykonywaniem odczytów rocznych i dokonywaniem rozliczeń kosztów zużycia energii cieplnej.

  Pełna treść ogłoszenia: CZYTAJ

  Załączniki: PROJEKT UMOWY / FORMULARZ OFERTOWY

  Rozstrzygnięcie:

  UWAGI DO OGŁOSZENIA:

  ODWOŁANIA:

  ZMIANY:

  PYTANIA:

  WYJAŚNIENIA:

 3. Informacja o połączeniu spółek
 4. Ogłoszenie o połączeniu spółek

  Uchwała zarządów o połączeniu spółek

  Plan połączenia spółek

 5. Zapraszamy na spotkanie informacyjne”Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP”
 6. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego oraz Stargardzka Izba Gospodarcza zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne nt.:
  „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.
  Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim oraz ich pracowników. Wsparcie udzielane jest w formie refundacji od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej (np. szkolenia i kursy zawodowe, doradztwo, studia podyplomowe), która widnieje w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
  Spotkanie informacyjne poprowadzą Doradcy z Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., w ramach spotkania będzie można uzyskać bezpłatne indywidualne konsultacje oraz pomoc przy wypełnianiu wniosków.
  Termin: 19.09.2017 r.
  Godziny: 10.00 – 13.00
  Miejsce: Ul. Pierwszej Brygady 35 ( biurowiec byłych ZNTK ) lok. 701 ( 7 piętro )
  Zapisów można dokonać podając: imię i nazwisko uczestnika, nazwę firmy i nr telefonu do na adres naszego biura: sarl@sarl.pl , zapisy trwają do dnia 15.09.2017 r. do godziny 15.00 spotkanie informacyjne nt.” Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP
  Uwaga ilość miejsc ograniczona.

   

   
  Szkolenie odbędzie się przy określonej liczbie uczestników – w przypadku niewystarczającej liczby szkolenie zostanie odwołane, o czym Państwa poinformujemy.
  Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na www.zarr.com.pl/pl/fundusze-europejskie.

 7. Nieruchomość z przeznaczeniem produkcyjno- magazynowym.
 8.  

  Na sprzedaż nieruchomość 1 ha ul. Pierwszej Brygady 35.

   Ostatnia działka na sprzedaż – na terenie po byłych ZNTK. Powierzchnia 11 037 m2, cena 50 zł m2 +VAT. Media: woda, ścieki energia elektryczna.