Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego

Najnowsze wpisy

 1. Zapraszamy na spotkanie informacyjne”Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP”
 2. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego oraz Stargardzka Izba Gospodarcza zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne nt.:
  „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.
  Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim oraz ich pracowników. Wsparcie udzielane jest w formie refundacji od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej (np. szkolenia i kursy zawodowe, doradztwo, studia podyplomowe), która widnieje w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
  Spotkanie informacyjne poprowadzą Doradcy z Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., w ramach spotkania będzie można uzyskać bezpłatne indywidualne konsultacje oraz pomoc przy wypełnianiu wniosków.
  Termin: 19.09.2017 r.
  Godziny: 10.00 – 13.00
  Miejsce: Ul. Pierwszej Brygady 35 ( biurowiec byłych ZNTK ) lok. 701 ( 7 piętro )
  Zapisów można dokonać podając: imię i nazwisko uczestnika, nazwę firmy i nr telefonu do na adres naszego biura: sarl@sarl.pl , zapisy trwają do dnia 15.09.2017 r. do godziny 15.00 spotkanie informacyjne nt.” Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP
  Uwaga ilość miejsc ograniczona.

   

   
  Szkolenie odbędzie się przy określonej liczbie uczestników – w przypadku niewystarczającej liczby szkolenie zostanie odwołane, o czym Państwa poinformujemy.
  Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na www.zarr.com.pl/pl/fundusze-europejskie.

 3. Nieruchomość z przeznaczeniem produkcyjno- magazynowym.
 4.  

  Na sprzedaż nieruchomość 1 ha ul. Pierwszej Brygady 35.

   Ostatnia działka na sprzedaż – na terenie po byłych ZNTK. Powierzchnia 11 037 m2, cena 50 zł m2 +VAT. Media: woda, ścieki energia elektryczna.
 5. Zamówienie publiczne
 6. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. ogłasza przetarg na realizacje kompleksowej modernizacji energetycznej budynku biurowego SARL w Stargardzie przy ul. Pierwszej Brygady 35 – w części dotyczącej wymiany instalacji centralnego ogrzewania.

  Pełna treść ogłoszenia: CZYTAJ

  Specyfikacja: POBIERZ

  Załączniki: POBIERZ

  Rozstrzygnięcie: CZYTAJ / WYBÓR OFERTY / UDZIELENIE ZAMÓWIENIA / UNIEWAŻNIENIE

  UWAGI DO OGŁOSZENIA:

  ODWOŁANIA:

  ZMIANY:

  PYTANIA:

  WYJAŚNIENIA: ODPOWIEDZI DO SIWZ

 7. Zamówienie publiczne
 8. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. ogłasza przetarg na realizacje kompleksowej modernizacji energetycznej budynku biurowego SARL w Stargardzie przy ul. Pierwszej Brygady 35 – w części dotyczącej docieplenia elewacji i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.

  Pełna treść ogłoszenia: CZYTAJ

  Specyfikacja: POBIERZ

  Załączniki: POBIERZ

  Rozstrzygnięcie: CZYTAJ / WYBÓR OFERTY / UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

  UWAGI DO OGŁOSZENIA:

  ODWOŁANIA:

  ZMIANY: Załącznik nr 1

  PYTANIA:

  WYJAŚNIENIA: