Gala Przedsiębiorczości odbędzie się już w ten piątek 26.02. Po raz pierwszy w historii galę można obejrzeć na żywo w internecie.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości rozpocznie się o godz. 17:00.
Transmisja będzie dostępna na kanale Urzędu Miejskiego w serwisie YouTube. Warto już teraz zasubskrybować miejskiego YouTuba – wystarczy kliknąć czerwony przycisk SUBSKRYBUJ, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach i transmisjach live. Dodatkowo można także ustawić przypomnienie o gali.
Podczas gali poznamy zdobywcę nagrody im. Sławomira Pajora dla Stargardzkiego Przedsiębiorcy, nagrodzony zostanie także Produkt Lokalny i poznamy laureatów Konkursu Gospodarczego 2020 organizowanego przez Stargardzką Izbę Gospodarczą. Wręczona zostanie również nagroda za najlepszą pracę dyplomową.
Dla publiczności i uczestników wydarzenia zaśpiewa Łukasz Brodowski 🎤– zwycięzca finałowego odcinka programu „Szansa na sukces”, który weźmie udział w tegorocznym Festiwalu w Opolu. Łukasz podczas gali wystąpi w duecie z Nailah Vitha🎤.
Wydarzenie będzie transmitowane ze Stargardzkiego Centrum Kultury. Przekazanie nagród zaplanowano zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.