WIRTUALNY SPACER

ZOBACZ

O parkach przemysłowych

PARK  PRZEMYSŁOWY  NOWOCZESNYCH  TECHNOLOGII

Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc dla biznesu i przemysłu na Pomorzu Zachodnim. Po kilku latach HTIP stał się jednym z najbardziej dynamicznych spotów poświęconych biznesowi i przemysłowi w województwie zachodniopomorskim. Nowa i kompleksowa infrastruktura, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przez cały proces inwestycyjny, doskonała kompleksowa obsługa, młoda, wykwalifikowana i dobrze wykształcona siła robocza – to wszystko gwarantuje powodzenie każdego projektu.

Jeśli  Twoja inwestycja wymaga specjalnego traktowania, dynamicznego klimatu i ludzi, którzy potrafią pokonać wszystkie przeszkody na drodze – rozważ dołączenie do Parku Przemysłowego Wysokich Technologii w Stargardzie.

 

 
Skomunikowanie Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii. W odległości zaledwie 5 kilometrów od Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii przebiega obwodnica Stargardu w ciągu drogi krajowej nr 10. Dzięki dwóm pasmom w obu kierunkach droga nr 10 zapewnia doskonała komunikację w kierunku zachodnim z portem w Szczecinie i za pośrednictwem autostrady A6 z zachodnią granicą Polski, natomiast w kierunku wschodnim w stronę Bydgoszczy z siecią dróg krajowych. 
 
 
 
Zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy Państwu więcej szczegółów dotyczących oferty:
mail: sarl@sarl.pl lub po numerem tel. 91 834 90 88

Jesteś mikro, małą lub średnią firmą?
Aby zostać uznanym za MŚP, podmiot musi spełniać wszystkie wymienione poniżej kryteria ilościowe:

zatrudnia mniej niż 250 osób
mają roczny obrót nieprzekraczający 50 mln EUR i/lub
mają roczną sumę bilansową nieprzekraczającą 43 mln EUR

Jesteś małym lub średnim przedsiębiorstwem?
Jeżeli reprezentujesz Małe lub Średnie Przedsiębiorstwa i jesteś zainteresowany przeprowadzeniem inwestycji w PPNT – zapoznaj się ze specyfiką projektu przeznaczonego dla Ciebie.

WOLNE TERENY INWESTYCYJNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CO   OFERUJEMY  INWESTOROM

SARL Sp. z o.o. zapewnia sprawną i wszechstronną pomoc inwestorom oraz możliwość szybkiego sfinalizowania projektu. Służymy pomocą w każdym etapie inwestycji, od przygotowania poprzez realizację po sprawne funkcjonowanie. Pozwala to stworzyć atrakcyjne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Stargardu.

ZWOLNIENIA  I  ULGI  W  PODATKACH  LOKALNYCH

 

ZWOLNIENIE Z PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI W RAMACH POMOCY DE MINIMIS

 Uchwały określają zakres podmiotowy i przedmiotowy obowiązywania zwolnień z podatku od nieruchomości gruntów, budynków i budowli na terenie miasta Stargardu oraz w szczególności na obszarze Stargardzkiego Parku Przemysłowego.

DOKUMENTY DO POBRANIA

 

ZWOLNIENIE Z PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI W RAMACH  PROGRAMU REGIONALNEJ POMOCY INWESTYCYJNEJ

Uchwała NR XXXV/386/2022  Rady Miejskiej w Stargardzie z dnia 25 stycznia 2022 r. w sprawie zwolnień z podatku od nieruchomości w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej na inwestycje początkowe

DOKUMENTY  DO POBRANIA

 

 

STARGARDZKI PARK PRZEMYSŁOWY

Stargardzki Park Przemysłowy obejmuje powierzchnię około 150 ha i położony jest w północno-zachodniej części miasta. Obszar ten został przygotowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, na terenie SPP znajduje się aktualnie około 70 firm oraz biurowiec, w którym swoją siedzibę ma kolejne 55 firm. Inwestorzy reprezentują liczne branże produkcji i usług, m.in. logistyka, konstrukcje stalowe, produkcja wyrobów parafinowych, produkcja elementów grzejnych, produkcja akcesoriów i komponentów dla przemysłu samochodowego, automatyka. Dużym wyróżnieniem dla SPP jest nagrodzenie  tytułem „Grunt na medal w województwie zachodniopomorskim” terenu inwestycyjnego o powierzchni 6 ha, położonego przy ul. Przemysłowej, w III edycji ogólnopolskiego konkursu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Różnorodność branżowa firm zlokalizowanych w Stargardzkim Parku Przemysłowym przyczynia się do poszerzenia oferty rynku pracy o kolejne specjalności i kwalifikacje. Aktualnie w ofercie Stargardzkiego Parku Przemysłowego znajdują się dobrze skomunikowane, w pełni uzbrojone, podzielone na atrakcyjne działki, niezabudowane tereny inwestycyjne o łącznej powierzchni około 5 ha.

Skomunikowanie obszaru parku przemysłowego. Dużym atutem Stargardzkiego Parku Przemysłowego jest bezpośrednie połączenie z drogą krajową nr 10, poprzez nowo wybudowane rondo 15-ty południk, które umożliwia  dojazd do terenów Parku Przemysłowego bez konieczności wjeżdżania do centrum miasta. W Stargardzie zbiega się 5 linii kolejowych, z czego najważniejsze to połączenia ze Szczecinem, Poznaniem i Gdańskiem. Stargardzki Park Przemysłowy jest usytuowany w sąsiedztwie torów szlakowych PKP, co daje duże możliwości logistyczne. Wykorzystanie transportu kolejowego z całą pewnością jest perspektywiczną alternatywą wartą wzięcia pod uwagę przy planowaniu nowej inwestycji.