Teren inwestycyjny 4,8 ha na sprzedaż -Stargardzki Park Przemysłowy

 

Teren inwestycyjny o powierzchni 4,8 ha na sprzedaż. Istnieje również możliwość zakupu mniejszej części nieruchomości. Teren  położony jest ok 150 metrów od ul. Przemysłowej. Tereny Stargardzkiego Parku Przemysłowego uzbrojone są w nowoczesną infrastrukturę techniczną, w tym: kanalizację sanitarną – Ø200 do Ø400mm, sieć wodociągową – Ø200 mm, infrastrukturę energetyczną , gazociąg- Ø150 mm oraz infrastrukturę teleinformatyczną. Przyłączenie następuje zgodnie z warunkami przyłączeniowymi wydanymi przez poszczególnych dostawców mediów.

Przeznaczenie terenu: obiekty hal produkcyjnych i magazynowych wraz zapleczem biurowym, współczynnik zabudowy wynosi 8:2 (80% terenu możliwe do zabudowania, 20% terenu należy przeznaczyć na zieleń aktywną).

Inwestor może otrzymać zwolnienie z podatku od nieruchomości na okres 3 do 7 lat.

Stargardzki Park Przemysłowy jest świetnie skomunikowany  z drogą krajową nr. 10 relacji Bydgoszcz – Warszawa. Odległość  do węzła komunikacyjnego to około 2,5 km. Odległość do drogi krajowej nr. A3 Gorzów – Poznań to około 25 km. Odległość do najbliższego terminala promowego w Świnoujściu to 120 km. Odległość do węzła autostrady A6 to 34 km,. Odległość do  Berlina to zaledwie 180 km.

zapraszamy do kontaktu  sarl@sarl.pl

tel.91 834 90 88