UZBROJONE TERENY INWESTYCYJNE NA SPRZEDAŻ – oferta wiosna 2023

Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc dla biznesu i przemysłu na Pomorzu Zachodnim. Po kilku latach HTIP stał się jednym z najbardziej dynamicznych spotów poświęconych biznesowi i przemysłowi w województwie zachodniopomorskim. Nowa i kompleksowa infrastruktura, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przez cały proces inwestycyjny, doskonała kompleksowa obsługa, młoda, wykwalifikowana i dobrze wykształcona siła robocza – to wszystko gwarantuje powodzenie każdego projektu.

Jeśli  Twoja inwestycja wymaga specjalnego traktowania, dynamicznego klimatu i ludzi, którzy potrafią pokonać wszystkie przeszkody na drodze – rozważ dołączenie do Parku Przemysłowego Wysokich Technologii w Stargardzie.

WOLNE  TERENY INWESTYCYJNE  Pojedyncze działki o powierzchni od 4 403 m2 do 12 651 m2.

Skomunikowanie Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii. W odległości zaledwie 5 kilometrów od Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii przebiega obwodnica Stargardu w ciągu drogi krajowej nr 10. Dzięki dwóm pasmom w obu kierunkach droga nr 10 zapewnia doskonała komunikację w kierunku zachodnim z portem w Szczecinie i za pośrednictwem autostrady A6 z zachodnią granicą Polski, natomiast w kierunku wschodnim w stronę Bydgoszczy z siecią dróg krajowych. 
 
 

Jesteś mikro, małą lub średnią firmą?
Aby zostać uznanym za MŚP, podmiot musi spełniać wszystkie wymienione poniżej kryteria ilościowe:

zatrudnia mniej niż 250 osób
mają roczny obrót nieprzekraczający 50 mln EUR i/lub
mają roczną sumę bilansową nieprzekraczającą 43 mln EUR

Jeżeli reprezentujesz Małe lub Średnie Przedsiębiorstwa i jesteś zainteresowany przeprowadzeniem inwestycji w PPNT – zapoznaj się ze specyfiką projektu przeznaczonego dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy Państwu więcej szczegółów dotyczących oferty:
mail: sarl@sarl.pl lub po numerem tel. 91 834 90 88