Zapraszamy na spotkanie informacyjne”Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP”

Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego oraz Stargardzka Izba Gospodarcza zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne nt.:
„Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.
Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim oraz ich pracowników. Wsparcie udzielane jest w formie refundacji od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej (np. szkolenia i kursy zawodowe, doradztwo, studia podyplomowe), która widnieje w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
Spotkanie informacyjne poprowadzą Doradcy z Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., w ramach spotkania będzie można uzyskać bezpłatne indywidualne konsultacje oraz pomoc przy wypełnianiu wniosków.
Termin: 19.09.2017 r.
Godziny: 10.00 – 13.00
Miejsce: Ul. Pierwszej Brygady 35 ( biurowiec byłych ZNTK ) lok. 701 ( 7 piętro )
Zapisów można dokonać podając: imię i nazwisko uczestnika, nazwę firmy i nr telefonu do na adres naszego biura: sarl@sarl.pl , zapisy trwają do dnia 15.09.2017 r. do godziny 15.00 spotkanie informacyjne nt.” Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP
Uwaga ilość miejsc ograniczona.

 

 

Szkolenie odbędzie się przy określonej liczbie uczestników – w przypadku niewystarczającej liczby szkolenie zostanie odwołane, o czym Państwa poinformujemy.
Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na www.zarr.com.pl/pl/fundusze-europejskie.