KUPUJ LOKALNIE i wygraj !!!Codzienne zakupy u naszych przedsiębiorców teraz jeszcze bardziej korzystne. Zachowując paragon i wysyłając zgłoszenie do Urzędu Miejskiego, można wygrać nawet 250 zł na kolejne produkty i usługi. Trzeba jeszcze dopisać, dlaczego warto kupować lokalnie. Wystarczy krótkie hasło, chociażby „Kupuję lokalnie, bo…”. Pamiętajmy, że wybierając stargardzkie firmy wspieramy miejsca pracy w naszym mieście.

– Ten konkurs to realna pomoc dla przedsiębiorców i miłe niespodzianki dla stargardzian. Po pierwsze mieszkańcy dokonując zakupów za min. 50 zł wesprą obrót w lokalnych sklepach i punktach usługowych. Po drugie w nagrodę dostaną vouchery o wartości 250 zł, które sfinansuje miasto, a które będą do zrealizowania właśnie w naszych stargardzkich przedsiębiorstwach ze strony www.kupujlokalnie.stargard.pl. Jak pokazały wcześniejsze doświadczenia, cały czas chcemy kupować lokalnie i nadal razem budujemy naszą miejską tożsamość zakupową. Teraz wiąże się to z dodatkowymi korzyściami – zarówno dla klientów, jak i przedsiębiorców – mówi prezydent Rafał Zając.

Jak wygrać voucher?

– Zrób w Stargardzie zakupy lub zapłać za usługę minimum 50 zł (w każdym sklepie lub punkcie oprócz dyskontów spożywczych i sklepów wielkopowierzchniowych; w tę kwotę nie wliczamy alkoholi i wyrobów tytoniowych).

– Zrób ksero albo zdjęcie paragonu/faktury – oryginał zachowaj do późniejszej weryfikacji.

– Wymyśl krótkie hasło, które promuje lokalne zakupy. To proste! Wystarczy nawet jedno zdanie.

– Kopię paragonu/faktury wraz z hasłem i swoimi danymi: imieniem, nazwiskiem, telefonem kontaktowym i adresem e-mail dostarcz w najwygodniejszy dla siebie sposób: e-mailowo (paragon@um.stargard.pl) lub osobiście wrzuć w zaklejonej kopercie do skrzynek w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17, w Ratuszu lub w holu SCK przy ul. J. Piłsudskiego 105.

Spośród nadesłanych zgłoszeń w każdym tygodniu jury wybierze 50 zwycięzców, którzy otrzymają vouchery o wartości 250 zł. Laureaci będą mogli wykorzystać je na kolejne zakupy produktów lub usługi, ale już tylko u przedsiębiorców z platformy www.kupujlokalnie.stargard.pl. Konkurs trwa do 14.02. (niedziela).

Regulamin i lista wszystkich firm, w których można zrealizować vouchery są tutaj. Szczegółowe informacje także pod nr tel. 91 577 09 01, 91 578 63 62 i 91 578 10 61.

REGULAMIN Stargard Kupuje Lokalnie

Źródło:https://www.stargard.pl/aktualnosci/kup-lokalnie-i-wygraj